Länk till startsidan
TRANSLATE
Translate this page

Please select your language of choice in the list below.
You can close this dialog by clicking the "x" in the upper right corner.


Kontakt

Personalen på Porten har spetskompetens inom specifika verksamhetsområden. Du är välkommen att kontakta oss om du vill veta mer om det du är intresserad av.

Daniel Kurba - café och musik

Jonatan Wallenberg - café och musik

Talia Gallegos Fadda - dans och scenkonst

Chris Vinnefelt - ateljé

Christofer Blixt - ateljé

Joakim Lindquist - IT och spel

Anna Padilla - film

Publicerad av porten@haninge.se
Senast uppdaterad 2017-06-09

Coacherna

Daniel Kurba
daniel.kurba@gmail.com

Jonatan Wallenberg
jonatan.wallenberg@haninge.se

Talia Gallegos Fadda
talia.gallegosfadda@haninge.se

Chris Vinnefelt
chris.vinnefelt@haninge.se

Christofer Blixt
christofer.blixt@haninge.se

Joakim Lindquist
joakim.lindquist@haninge.se

Anna Padilla
anna.padilla@haninge.se

Fast: 08-606 81 05 
Mobil: 072-581 22 55

Välkomna till Porten!

Verksamhetschef

Göran Lidbrink
goran.lidbrink@haninge.se

Telefon: 08-606 80 64
SMS: 073-065 80 69

Porten | Hurtigs Torg 2, 137 64  Jordbro |  08-606 81 05 | Mobil 072-581 22 55


Stäng
Stäng